وب سایت ما بعنوان پلتفرمی چند منظوره جهت ارائه سرویسهای مختلف، یک پلتفرم آنلاین رایگان برای حوزه هایی مانند ویدیو، مقاله، آگهی و آموزش است که برای همه افراد در دسترس است. ما با هدف فراهم کردن یک فضای بی دردسر و ساده برای دسترسی به اطلاعات مهم و جالب به وجود آمده ایم و مخاطبان ما می توانند به راحتی به طور آنلاین به اطلاعات دسترسی پیدا کنند و با دیگران در این رابطه ارتباط برقرار کنند.

ما تصمیم داریم که با استفاده از رابط کاربری ساده و دوستانه، قابلیت جستجوی پیشرفته، و امکاناتی تخصصی دیگر، این وب سایت را به یکی از پرطرفدارترین پلتفرم های چند منظوره کشور تبدیل کنیم.آیا برای درج آگهی خود در این وب سایت باید ثبت نام کنم؟

نیازی نیست، برای درج آگهی در این وب سایت نیازی به ثبت نام نبوده و شما به راحتترین شکل ممکن می توانید برای فروش کالا یا خدمات خود در وب سایت ما، آگهی های خود را ثبت کنید. بعد از ثبت اطلاعات آگهی شما می توانید تصاویر کالاهای خود را بارگذاری کنید تا مشتریان به راحتی بتوانند به کالاهای شما دسترسی پیدا کنند.

با ثبت آگهی های خود در وب سایت آیشین به عنوان یک فروشنده، شما به یکی از پلتفرم های چند منظوره کشور پیوسته اید و به راحتی می توانید کالاهای خود را به دسترسی مشتریان بیشتری برسانید.


با ما همراه باشید و از خدمات جالب ما بهره مند شوید.


X

بستن منو

  پشتیبانی سایت :
09123085676