دوره های آموزشی آیشین مارکت


در وبسایت آیشین مارکت تصمیم داریم که انواع پکیجهای آموزشی را تهیه نموده و یک بخش قوی و کارآمد در حوزه آموزش داشته باشیم. در این راستا شروع به تهیه ویدیوهای آموزشی نموده ایم که اولین پکیج آن بعد از 3 ماه کار مداوم، آماده ارائه گردید.

اولین دوره آموزشی ما در سایت آیشین، دو تا دوره در زمینه ساخت و پرواز هواپیمای رادیو کنترل و یک پکیج قطعات مورد نیاز برای این کلاسها میباشد که در کنار همدیگر، یک پکیج کامل آموزشی را تشکیل میدهند1- ساخت هواپیما از صفر تا صد

این دوره شامل 18 فایل ویدیویی میباشد که بصورت پیوسته و اصولی، مراحل ساخت بدنه و بال هواپیمای رادیو کنترلی از رده آموزشی بنام PT40 با طول بال 120 سانتیمتر را توضیح میدهد.

استاد این دوره آقای محمد طایفه حسنلو بوده و آقای حامد نوابی نیز در این کلاس نقش مسئول ساخت را بعهده دارند. همچنین همگی ویدیوهای دوره شخصا توسط خود آقای حسنلو ادیت و آماده سازی شده است.

ویدیوی نمونه قیمت دوره


2- آموزش اصول و فنون پرواز

این دوره شامل 16 فایل ویدیویی میباشد که بصورت پیوسته و صحیح، اصول و فنون پرواز هواپیمای رادیو کنترل بوسیله دستگاه شبیه ساز پرواز و سپس در ادامه نکات مهم پرواز واقعی را آموزش میدهد.

استاد این دوره نیز آقای حسنلو بوده و آقای نوابی در این کلاس نقش خلبان را بعهده دارند. همگی ویدیوهای این دوره نیز توسط آقای حسنلو آماده شده است.

ویدیوی نمونه قیمت دوره


3- پکیج لوازم و قطعات مورد نیاز

این پکیج شامل همه قطعات و لوازمی میباشد که برای دوره ساخت و یا پرواز هواپیما مورد نیاز میباشد. برای نفرات مبتدی، خرید این پکیج یکی از الزامات مهم دوره ساخت و پرواز میباشد.

آقای حسنلو بهمراه آقای نوابی سعی کرده اند که این قطعات و لوازم را از بین قطعات موجود د ر بازار انتخاب نمایند بطوریکه خیال نفرات مبتدی از خرید لوازم مناسب، راحت باشد.

لیست قطعات قیمت پکیج


4- آموزش پرواز با سرعت خیلی بالا

کسانیکه عاشق پرواز در سرعت های خیلی بالاتر هستند، میتوانند در دستگاه شبیه ساز پرواز، هواپیمای جت خود را با سرعتهای خیلی بالا پرواز داده و از هیجان آن لذت ببرند.

در این آموزش ما در کنار همدیگر یاد میگیریم که چطور هواپیمای مختلف را با سرعتهایی بیشتر از 300 کیلومتر در ساعت اونهم در ارتفاع خیلی کم پرواز دهیم.

توضیحات بیشتر ( دوره رایگان )هر سوالی داشتی میتونی بپرسی هر سوالی، حتی متونی عکس هم آپلود کنی


X

بستن منو

  پشتیبانی سایت :
09123085676