سلسله آموزشهای کار با دستگاه شبیه ساز


موضوع ساخت و پرواز هواپیمای رادیو کنترل، مبحث بسیاز جذابی بوده و تونسته علاقمندان زیادی را در کل دنیا بخود جذب نماید. دوستان تازه کار با ذوق و شوق بسیار کار ساخت مدل مورد نظر خود را شروع کرده و با دقت کامل مدلشان را میسازند و در خاتمه به خودشان احسن گفته و کلی از خودشان تعریف میکنند.

افراد مبتدی فکر میکنند که در این مرحله کارشان تمام شده و میتوانند هواپیمای دست سازشان را پرواز دهند در حالیکه کارشان تازه شروع شده است. چون 30 درصد مقوله هواپیمای رادیو کنترل، ساخت پرنده بوده و 70 درصد چالشها مربوط به پرواز مدل میباشد چرا که باید دانش پرواز خود را ارتقا داده و تمرینات زیادی را انجام دهند تا بتوانند آماده پرواز مدل خود باشند، اینجا است که پای دستگاه شبیه ساز پرواز بمیان میاید.
دستگاه شبیه ساز، دستگاهی شبیه به رادیو کنترل بوده و با کابل usb میتواند به کامپیوتر شخصی شما وصل شود. برای کار با این دستگاه، دو نرم افزار معروف وجود دارد که اولی RealFlight و دومی Phonix میباشد. این نرم افزارها به مدلر امکاناتی میدهند تا بتواند با استفاده از دستگاه رادیو کنترل ، هوایپمای خود را کنترل کرده و مانورهای پروازی مختلفی را هم بنمایش بگذارد.


دوره های آموزشی مرتبط

در این راستا تصمیم داریم سلسله آموزشهایی را آماده کنیم که دوستان مدلری که دستی در ساخت و پرواز دارند و میتوانند مدل خودشان را پرواز بدهند را به چالش بکشیم. این آموزشها در سطح متوسط به بالا بوده و مدلرهای حرفه ای میتوانند با استفاده از این آموزشها، توانایی های خود در امر پرواز را ارتقاء بدهند.

آموزش پرواز با سرعت بیشتر از 300 کیلومتر

در این آموزش رایگان، موارد زیر بیان شده و چندین تمرین مناسب هم ارائه شده است:

- انتخاب زمین پرواز مناسب
- انتخاب چند هواپیمای مناسب
- مقایسه هواپیماهای انتخاب شده
- چگونگی دور زدن سریع
- اصول فنی پرواز روی باند
- اصول فنی پرواز در ارتفاع پائین

دانلود فایل اول دانلود فایل دوم


هر سوالی داشتی میتونی بپرسی البته فقط سوالات مرتبط با این دوره


X

بستن منو

  پشتیبانی سایت :
09123085676