سرویسهای نرم افزاری کمکی

در نظر داریم که در وبسایت آیشین مارکت، انواع سرویسهای نرم افزاری را جهت پاسخگویی به نیازمندی بیزنسهای مختلف ارائه کنیم که هرکدام در زمینه هایی خاص، میتوانند خدمات متنوعی را ارائه بدهند.

در دنیای امروز، استفاده از QR Code به طور فزاینده‌ای در حال گسترش است. این کدهای ماتریسی، اطلاعات مختلفی مانند آدرس وب، شماره تلفن، ایمیل و متن را به صورت رمزنگاری شده در خود ذخیره می‌کنند و به راحتی توسط اسکنرهای QR Code قابل خواندن هستند.

این سرویس به شما امکان را می‌دهد که به سادگی آدرس وب سایت خود را به یک کد تبدیل کرده و آنرا در مواردی مانند کارت ویزیت، بروشور، پوستر قرار دهید تا کاربران به راحتی با اسکن آن، به وب‌سایت شما دسترسی پیدا کنند.

در حال حاضر یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده از سرویسهای کاری مختلف، نوشتن و فراخوانی Api میباشد

در سرویسهایی که در خروجی آنها تصویر وجود داشته باشد، بالاجبار تصویر خروجی بصورت یک رشته طولانی که به آن بیس 64 میگویند برگردانده میشود تا کاربر بتواند فارغ از نوع زبان برنامه نویسی و همچنین فارغ از محیط اجرا، تصویر مورد نظر را نشان بدهد.

در این صفحه میتوانید یک رشته بیس 64 را در کادر مربوطه جایگذاری نموده و تصویر آنرا را ببینید

من در اکثر سازمانها بصورت پارت وقت بعنوان مشاور فناوری اطلاعات همکاری میکنم و یکی از معضلاتم در آخر هر ماه محاسبه ساعتهای کارکردم هستش و هر بار میرم سراغ اکسل و ..... بالاخره مشکلم را حل میکنم.

ایندفعه که میخواستم برم سراغ نرم افزار اکسل، خودم بخودم گیر دادم که چرا یک صفحه نمینویسم که اینکار ا بکند و در اینترنت هم باشد و از همه جا قابل دسترس باشد و .....

در نتیجه ماحصل نصف روز کار کردنم شدن این صفحه

خودم در بازه زمانی خاصی مدیریت مجمتمع ساختماعی خودمان را بعهده داشتم و میدیدم که حرف و حدیثهای زیادی پشت سر مدیران قبلی بود چرا آنها هر ماه نمیتوانستند هزینه ها و واریزی واحدها را مدیریت کرده و گزارش شفافی را ارائه نمایند.

از این رو به صرافت افتادم که چند صفحه جهت مدیریت شارژ واحد ها و همچنین لیست هزینه های صرف شده داشته باشم که همگی واحدها در هر لحظه بتوانند از روی موبایل خودشان به آن دسترسی داشته باشند.

X

بستن منو

  پشتیبانی سایت :
09123085676